niedziela, 26 lutego 2017

Stade Rennes - OGC Nice 2:2

Ładny był już utraty dwóch bramek. W końcu udało nam się wygrać przynajmniej remis. Jednak jest to kolejna strata. W drugiej połowie sezonu było wystarczająco dużo z nich i tak pobiera Lucien Favreho tracą pięć punktów przywódców Monako i dwa na drugim PSG.

Gdy zbierzesz wczesną pierwszą Bet365 bramkę, to jest wielka niedogodność. Giovanni Sio na prawym skrzydle zręcznie wsunął piłkę w pole karne do Morgan Amalfitano, który wybrał poręczne rozwiązanie oparte na skutecznym přelobování vyběhnuvšího Yoana kard bramkarz - 1: 0TH Ładna obrona i zbierane po raz dziewiętnasty w sezonie.

W 21 minucie było dwóch goli Rennes ołowiu. Nieprzekonujące klirens piłka po rzutu rożnego oznaczało, że trzeba było za linią pola karnego Sanjin Prcice potem zwolniony. Jego próba jednak zblokoval Paul Baysse tak aby idealnie ładowane Giovanni zasilania AC, który Bet365 po raz pierwszy złamał drużyna_gości bramkarz - 2: 0-cia

Na trawniku prowadził dyskusję o tym, czy to nie był na spalonym, ponieważ sędzia liniowy podniósł flagę, ale sędzia główny Pan Johan Hamel, a następnie ocenić sytuację tak, że nie wykroczenia przeciwko zasadom. I powinien dodać, że była to słuszna decyzja, co zostało potwierdzone przez Bet365 powtarzające się strzały.

Gdy miał tuż przed przerwą na siłę obracać tymczasowe najlepszym strzelcem Les Aiglons Alassane Zarzut pewno nie wydaje się, że jego zespół zdołał utrzymać nawet ten jeden punkt. Ale to była tylko jego zastępca Anastasios Donis, który w 59 minut spadł do 2: 1 Valentin Eysseric wysłał mu motywację do obrony, który miał oczy i może zatem młody Bet365 grecki całym kraju przezwyciężenia Benoît Costil.

Mimo to należy zwrócić uwagę, że tutaj w tym przypadku są zasadniczo dwóch graczy Nicea całkowicie vyšachovali sześciu facetów w Rennes Jersey. Eysseric celem wyrównywania zamówione się kiedy naběhnul do Seriho świetnym podaniu za obronę. Środek okręgu następnie pobiegł do domu w jednym. To nie był jednak zupełnie sam, bo z nim Bet365 biegł younès belhanda, który mógłby zasouval pusty. Nie było potrzeby, bo Eysseric końcu pchnął strzał w kierunku lewego bramce - 2: 2nd W pozostałych dziesięć minut dłużej, ale Eagles brakowało niczego.