niedziela, 26 lutego 2017

FC Nantes - Olympique Marseille 3:2

Nawet dwa cele Bafétimbiho Gomis (ogólnie tam w tym sezonie już zgromadził 16) punkty nie były wystarczająco. Nantes jest pod kierunkiem Sergio Conceicao ponownie doświadczył zwycięski pojedynek.

Pierwszym celem był w porządku Bet365 obrad na wieczór w 12. minucie. Po rzucie rożnym piłka trafia do Guillaume Gillet, który pierwszy dotknął znalazł bramkarza Pele ponownie. Udane było ani radość przychodzi Adrien Thomasson, jednak jego próba zablokowania odbił się od Diego Costy i mógł oczyścić siatkę - 1: 0TH

Drugi strzał Nantes sięga do 20. minuty. Lucas Lima w meczu skoncentrowanej na Mariusza Stepińskiho który Bet365 pracował piłkę dobrze na jego klatce piersiowej, a następnie może on łatwo přiťuknul hobby pokonał Marseille bramkarza. Fanni i Rolando Evra nie wiedział, co się dzieje. Tak zakończyła się pierwsza połowa Les Canaris absolutnie doskonała.

W garderobie OM Rudi Garcia z pewnością nie powstrzymywać po przerwie i od razu uderzył swych podopiecznych. Dimitri Payet na środku Hirokiho Sakai, którzy przechodzą do środka pola karnego do lepszych pozycji Gomisa, który strzałem z pierwszej - i dzięki Bet365 współpracy z lewego bieguna - spadł do 2: 1 W około sześćdziesięciu sekund wszystko było inaczej.

Stępiński rejestrowane Leo Dubois, który zauważył, że przed salwą bramkowej Adrien Thomasson. Třidvacetiletý piłkarz był w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu, tak blisko, mógł nagrać trzecią bramkę w Nantes, w swoim pierwszym sezonie. Marsylia wyprzedziła zespół był po prostu wyciąć. Po godzinie gry na Bet365 środku Morgan Sanson i Bafétimbi Gomis zyskał jego auspicjami - 3: 2nd

Ten pojedynek pokazał, że w południowej Francji są jeszcze powody do obaw. Obok Stade Velodrome przybywa cały Rennes, co z pewnością nie będzie łatwe spotkanie. FC Nantes ponownie przypisany do ósmej wygranej, a jednocześnie posiadające dobry Bet365 mecz przeciwko Bastii, a przed jej wyjazd do Met, który ma odwetu wyraźne porażki pierwszego wspólnego konkursu.