niedziela, 26 lutego 2017

Lille OSC - Angers SCO 1:2

Angers opanowane ratunkowego ważną bitwę na glebie konkurencyjnej Lille i ostatecznie zapisane cenne zwycięstwo po Wynik 2: 1 W tabeli, w międzyczasie awansował na czternastym miejscu z dwudziestu siedmiu punktów po porażce zaskoczeniem domu Lille spadła do XVII pozycji i tak daleko, że zdobył jeden punkt mniej niż sobotnim Bet365 przeciwnikiem. Osiągnięcia są ułożone mniej niż godzinę po meczu Romain Thomas, który zdobył swoją debiutancką bramkę w tym sezonie.

Krajowy weszła jeszcze mecz lepiej, a po trzech minutach byli blisko wiodącej bramki. Na prawym skrzydle uciekł El Ghazi a jego podanie skierowane do słupka powrotem. Nie zabrakło de Preville, ale tylko w poślizgu oszukane bliżej pręt, a następnie odbicie na linii bramkowej imponował interwencji obronna Ismaël Traoré. SCO teraz wykorzystał Bet365 swoją pierwszą większą możliwość prowadzenia i przyszedł po dwudziestu minutach gry.

Po świetnym podaniu z lewej maksymalnie Manganiho wyskoczył w powietrze Pierrick Capelle usprawnione i pozycją piłkę w kierunku lewego bramce Swift, bramkarz Enyeama nie wystarczy terminowe pojedynek. Lille nie trzeba było długo czekać, aby odpowiedzieć na kolejne siedem minut porównaniu Yves Bissouma. On odważył się strzelać z ponad trzydziestu metrów i wyjątkową skręconej próbując dopasować się do Bet365 długi słupek, piłka mija bramkarza Michel zkorpnělého.

Wybór Domestic po tej wspaniałej bramki reaktywowana i są coraz pchnął do mety, ale znowu Angers znakomicie przedarł się w 59. minucie. Diedhiou doskonałe porady na prawej stronie pola karnego, a następnie dośrodkowuje na stanowisko powrotem. Enyeama wysoki balon karnej podskočil i hlavičkující Thomas już łatwy czas trzech Bet365 metrów wysłanych piłkę do siatki. OSC może jeszcze bardziej skomplikować sytuację w 83 minucie po wyłączeniu Bissoumy.

Jest bardzo brutalnie interweniowała odkopávajícího Santamaria i sędzia nie wahał Varela, dwadzieścia rodem z Mali wysłana wzdłuż prostej czerwonej kartki prosto w trzewiach stadionu. Osłabiony Lille na dowolnym Onslaught Michel speechless i nie raz nie będzie kompromisu. Kolejna runda będzie próbował zaradzić tej wahania na Bet365 ziemię ponownie Caen i dlatego odgrywają ważną bitwę o ratunek, Angers witamy kolejnego konkurenta z Nancy.