poniedziałek, 27 lutego 2017

Dijon FCO - SM Caen 2:0

Piłkarze Dijon udało się uratować ważną walkę z rywalem Caen iw domu pokonał 2: 0 po trzech porażkach z rzędu i rejestrowane cenne trzy punkty wzmocnienia. Tabela Ligue 1 předskočili tylko jego sobota przeciwnikiem, a dwadzieścia siedem Unibet punktów, aby przejść do pozycji trzynastej. Wręcz przeciwnie, ale goście nie są w stanie do wykończenia ostatni klęska 0: 4 z Bordeaux i nie strzeli znowu, z dwudziestu pięciu punktów spadła na osiemnastym miejscu.

Mecz został rozegrany na znacznie śnieżny teren, który zarówno przeciwnicy bardzo skomplikowana kombinacja gry i szybkich prób przejścia atak połowę. Drużyna gospodarzy w pierwszej połowie miał niewielki dominację terytorialnego, pierwsze Unibet poważne możliwości, ale wstałem w 38 minut. Po podaniu z prawej dłoni rzucił piłkę do Tavares lewej ręki, a następnie zwolniony z dwunastu metrów, bramkarz Vercoutre okazały rodem z Zielonego Przylądka strzela idealnie, aby przejść wokół bieguna.

Jednak w ciągu następnych dwóch minutach goście Bramkarz przyznał po naciśnięciu Mehdi Abeid. Skorzystał z doskonałej pracy Lois Dionyho na prawym skrzydle i kolejne zmiany podań pod bramką, przez bramkę kontroli granicznej i płynące wysyła piłkę do siatki. Nie jedna dwie minuty i wielka szansa wyrównywania Unibet zmarnowane Santini. Chorwacki napastnik jest wciśnięty pomiędzy dwoma przeciwnikami i strzałem z ośmiu metrów placírkou bliżej pręt brakowało rzeczywiście tylko o decymetrów.

W drugiej połowie Dijon odbyła wąski przewód, koncentrując się głównie na neinkasoval. Caen przeciwnie, wraz ze wzrostem czasu miał większe ryzyko, a ta taktyka zapłacił cenę, jego wysiłki w końcu odbił Dione. Čtyřiadvacetiletý atakująca zdobyła po raz szósty w tym roku w lidze po zablokowanym strzale i późniejszego odbicia, a następnie od Unibet granicy pola karnego podniósł piłkę z woleja dokładnie właściwy Goalpost obok bramkarza zkoprněného Vercoutreho.

W ostatniej minucie spotkania goście mogli przynajmniej zostać zmniejszone. Po dośrodkowaniu z lewej flanki i późniejszego nagłówku fantastycznie interweniował Reynet bramkarza, który następnie wykonany doskonałe porady iz Unibet dorážkou łagodzeniu Karamoha. FCO w następnej rundzie przyjdzie do gruntów uprzywilejowanych Lyon i na pewno lubi zaskakiwać SM próbuje zaradzić tej wahania przeciwko Lille i ponownie odtworzyć jeden z kluczowych meczów pobytu w najwyższej klasie rozgrywkowej.