niedziela, 26 lutego 2017

AS Saint-Étienne - FC Lorient 4:0

Podsumowanie ASSE pokonał Lorient i dał Ci pewności siebie przed wyjazdem na Old Trafford, gdzie czeka opłat Unibet meczu Christophe Galtier Europa League z Manchesterem United. Na jego debiut w koszulce grupy francuskiej z pewnością zostanie zapamiętany w dobrym jednadvacetiletý Portugalski Jorge Luiz Frello.

Pierwszym celem stylowo ułożone kapitan Loïc Perrin. Nowy człowiek Jorge Luiz Frello (aka Jorge Fernando Barbosa Intima) na środku z prawej strony w pole karne, gdzie piłka spadła aż do jednatřicetiletému rodem z Saint-Etienne. De facto uderza pustą bramkę z małym placu granicy ... to naprawdę jest dla Unibet doświadczonych sportowców, więc nie ma problemu - 1: 0-ty

Kolejna katastrofa dla Les Merlus ograniczony w zasadzie natychmiast po zdarzeniu. Piłka po odbiciu wyszedł z pola karnego, gdzie Pochylił się Jordan Veretout. I dobrze, bo dzięki tarczy następnie broniący się Unibet gracz Benjamin Lecomte nie mógł w ogóle cokolwiek zrobić - 2: 0TH Zespół Bernard Casoniho atak był praktycznie nieszkodliwe.

Trzecim 58 minut zrealizowane. Kévin Monnet-Paquet od lewej pola karnego powrotem pod siebie, aby Hamoumu Romain, który strzelił w długi róg z lewej - 3: 0TH Trener Galtier "może sobie pozwolić, aby wycofać się z gry trzech ważnych graczy. A wszystko to nie Unibet miało znaczenia, co zostało potwierdzone w ostatniej minucie normalnego czasu.

Pętla Nolan Roux był bardzo przewidywalny, ale jednak skuteczna. Kolejny strzał został zatrzymany przez bar i plecach Benjamina Lecomteho piłka szczęśliwie odbił się od linii bramkowej, dla których została ona Unibet przenoszona Jorge Luiz Frello - 4: 0TH ASSE potwierdziły siłę Stadionu krajowym i rywale Lyon jest teraz w tabeli tracąc zaledwie Bodíky.